Forum Giełda +Dodaj wątek

Zawiązanie spółki Verisante Technology Europe

Zgłoś do moderatora
"W liście intencyjnym ACL i VRS wyraziły chęć zawarcia umowy dotyczącej utworzenia wspólnego przedsięwzięcia (joint-venture) pod nazwą “Verisante Technology Europe" (VTE), które otrzyma licencję na wyłączność (obejmującą cały świat) do wykorzystania wartości intelektualnych VRS do zastosowań w urządzeniach medycznych do wykrywania nowotworów górnego odcinka układu pokarmowego. O zawarciu umowy końcowej ACL poinformuje stosownym komunikatem."

http://gielda.onet.pl/zawiazanie-spolki-verisante-technology-europe-sp-z-o-o,18886,246287,komunikaty-detal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APOLLO -22,76% 0,90 2022-06-29 16:12:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.