Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,15 zł , zmiana od tamtej pory: 16,59%

Zawartość NDA cz.1

Zgłoś do moderatora

Gratuluję spółce The Dust współpracy z p. Piekarą.
Ten wspaniały geniusz marketingu, jednym zdaniem potrafi obrazić kilkanaście milionów potencjalnych klientów:

"Nigdy w PL nie było bardziej obrzydliwej czerni niż ta widziana w Strajku Kobiet. Nie było tak tępej, wulgarnej tłuszczy, wyzbytej moralnych zasad cywilizowanego człowieka" 

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/pisarz-jacek-piekara-o-strajku-kobiet-tepa-wulgarna-tluszcza/080dbyd,681c1dfa

Kolejna próbka:
https://www.tvp.info/37910752/sprawa-dorota-wellman-kontra-jacek-piekara-sad-apelacyjny-w-warszawie-cofnal-wyrok
"Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie... Do zapłodnienia potrzebny jest seks...Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!”.
Kogo kolejnego obrazi p. Piekara? 
Czy spółka The Dust popiera stanowisko p. Piekary?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST 2,36% 13,00 2023-03-22 16:08:44