Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -46,62%

Zawarcie znaczącej Umowy przez spółkę zależną od Novavis Group S.A.

Zgłoś do moderatora
 Zawarcie znaczącej Umowy Wykonawczej przez spółkę ZALEŻNĄ od Novavis Group S.A.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NOVAVIS-GROUP-SA-Zawarcie-znaczacej-Umowy-Wykonawczej-przez-spolke-zalezna-od-Novavis-Group-S-A-8251661.html

Buhahahahahahaha Ubaw po pachy Buhahahahahahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VOOLT -4,38% 1,42 2022-07-06 15:47:11