Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: -69,07%

Zawarcie umowy i realizacja dostaw do kontrahenta

Zgłoś do moderatora
Zawarcie umowy i realizacja dostaw do kontrahenta Podstawa prawna Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Treść raportu: Zarząd Verte S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Emitent) informuje, iż w dniu 21 grudnia 2016 r. zawarł umowę z JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. („Kontrahent”) w związku z otrzymanym zamówieniem na dostawę produktów oferowanych przez Emitenta.

Przedmiotem umowy pomiędzy Emitentem a JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. są karnety walentynkowe, karnety walentynkowe licencyjne oraz torebki walentynkowe i całoroczne na 2017 rok, łączna wartość kontraktu 1 089 180 netto (słownie: jeden milion osiemdziesiąt dziewięć tysięcy sto osiemdziesiąt złotych 00/100 groszy).

Realizacja zamówienia rozpocznie się w dniu 05.01.2017 r. i zakończy do 09.01.2017 r.

Pozostałe warunki sprzedaży nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych na rynku w tym zakresie.

W opinii Zarządu Emitenta nawiązanie współpracy w zakresie realizacji danego kontraktu może bezpośrednio przyczynić się do podpisania kolejnych kontraktów z JERONIMO MARTINS POLSKA S.A., co z kolei może wpłynąć na wynik finansowy Emitenta oraz wycenę instrumentów finansowych.
  • Zawarcie umowy i realizacja dostaw do kontrahenta Autor: ~xcv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.