Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,79 zł , zmiana od tamtej pory: -80,21%

Zatrzyma się na 10 złotych???

Zgłoś do moderatora
1. Silny, stabilny i kilkuletni trend wzrostowy z 1 zł na ponad 5 zł i szybka korekta - kto nie podebrał, może już nie podbierze

2. Wzrost kursu ma pokrycie w poprawie wyników.

3 OSTATNI PIERWSZY KWARTAŁ BYŁ LEPSZY O PONAD 2 MILIONY ZŁ OD PORZEDNIEGO 1 KWARTAŁU. Co przyniesie 1 kwartał 2018???

4 Silna złotówka i ciagle się umacnia wobec euro - super

5. O wskaźnikach nie będę pisał - to po prostu prosi się o kupno.

6. Wyraźna poprawa fundamentów

7 Świetna koniunktura w Polsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.