Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: -74,14%

Zasięg korekty

Zgłoś do moderatora
Powiem tak, niestety, ae zbliżamy się do kolejnego przystanku, czyli Fibo 61,8% zniesienia dwuletnich wzrostów :( Czyli przystanek na 2,78 zł....
Jak to nam pęknie to dalej już tylko wsparcia w okolicach ok. 2,42 zł i dalej ok. 2 zł. Później niestety przepaść do ok. 1 złotóweczki zł.

Patrząc jak kurs przechodzi przez kolejne wsparcia jak gorący nóż przez masło to trochę mnie to niepokoi, bo wskaźnikowo zaczyna wyglądać naprawdę atrakcyjnie.
  • Zasięg korekty Autor: ~qwert
  • Re: Zasięg korekty Autor: ~seba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.