Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  902,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,19%

Zarzuty oszustwa dla pracownika NEUCA S.A.

Zgłoś do moderatora
W dniu dzisiejszym tj; 16.11.2021 r. w dochodzeniu nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową w Zgierzu, pracownikowi spółki NEUCA S.A. Magdalenie O zatrudnionej na stanowisku: Starszy Reprezentant Handlowy postawiono zarzut oszustwa tj; przestępstwo z art. 286 kk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA 1,19% 765,00 2022-05-25 11:44:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.