Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,40 zł , zmiana od tamtej pory: 9,17%

Zarzad Integera ma obawy

Zgłoś do moderatora
Plyna kolejne manifesty zeby wycisnac akcjonariuszy, zarzad ma kolejne obawy a akcjonariusze maja obawe czy to aby odpowiedni zarzad

Wystarczy podniesc cene w wezwaniu, bez tego wezwanie sie nie uda, a jak sie nie uda to spolka pojdzie w restrukturyzacje / sanacje a nie upadlosc, najwiecej straci sam prezes

biznes i model pracuja dobrze , spolka wychodzi z dolka i ciaza jej tylko bledy przeszlosci - wszyscy wiemy ze cena akcji nie odzwierciedla wartosci godziwej, prezes uparcie twierdzi ze to nic nie warte, jak tak uwaza i zmeczony jest to moze niech rozwazy zmiane na stanowisku prezesa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.