Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,67%

Zarząd drenuje finanse Bio Planet

Zgłoś do moderatora
W 2021 Zarząd wypłacił sobie (MULIK I STRÓŻYNA) uwaga 1 mln 522 tys. zł nagrody za 2020 oraz podniósł wynagrodzenie z ponad 400 tys. zł w 2020, na uwaga 2 mln 101 tys. zł. w 2021 na dwie osoby.
Ponadto połowa dywidendy czyli koło 1 mln zł trafia do ich kieszeni.

Wyciągnęli z firmy 3,5 mln zł + 1 mln. To więcej niż zysk w 2021. A ile rodzina: żony, synowie pozatrudniani w firmie ssają?

To się nazywa troska o finanse firmy. DOJĄ JAK CHCĄ...

Ciekawe czy Krychowiak wie i czy pracownicy w tej formie wiedzą ile sobie płaci Zarząd?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 0,00% 10,60 2022-09-23 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.