Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,95 zł , zmiana od tamtej pory: 16,02%

Żart uwaga

Zgłoś do moderatora
Żeby administracja nie skasowała. Taki list napisał czat GPT o naszych swinkach do akcjonariuszy. Myślę ze spodoba się również zarządowi firmy.Szanowni Akcjonariusze firmy Ksgagro,

Chcielibyśmy przekazać Państwu informację dotyczącą naszej hodowli świń. Jako firma zawsze stawiamy na najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Z tego powodu, chcielibyśmy zapewnić Państwa, że nasze świnie są w pełni bezpieczne i zdrowe.

Nasze świnie są hodowane w czystych i odpowiednio wyposażonych warunkach, co zapewnia ich komfort i dobre samopoczucie. Ponadto, regularnie przeprowadzamy badania i kontrolujemy stan zdrowia naszych zwierząt. Wszystkie nasze świnie zostały zaszczepione i poddawane regularnym kontrolom weterynaryjnym, aby zapewnić ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Aktualnie, cały kraj jest w stanie wojny, ale chcielibyśmy zapewnić naszych akcjonariuszy, że działalność naszej firmy nadal trwa i jest prowadzona z pełnym profesjonalizmem. Nasze świnie są nadal pielęgnowane, karmione i traktowane z najwyższą starannością, tak jak zawsze.

Razem z naszymi świniami, czekamy na koniec wojny i wygraną Ukrainy. Dziękujemy za Państwa wsparcie i zaufanie, które stale budujemy.

Z poważaniem,

Zarząd firmy Ksgagro
  • Żart uwaga Autor: ~ZAz
  • Re: Żart uwaga Autor: ~JaBolek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -3,00% 2,26 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.