Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: 85,34%

Zaraz Merlin!

Zgłoś do moderatora
Słuchajcie, po długim kiszeniu rusza Merlin Group, robi się ciekawie, zasięg mamy do 0,50, tam bywało grubo i będzie znów!! Kto pierwszy ten lepszy, w arkuszu znikają akcje w promocyjnej cenie :D
  • Zaraz Merlin! Autor: ~Mind

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ANALIZY 20,11% 43,00 2021-10-20 17:00:13