lecą duże zleconka, zapewne także z tego forum jeśli jesteście zainteresowani włączeniem się do zorganizowanej grupy którą chcemy przekroczyć 5% zapraszamy do zgłaszania na maila : akcje.techmex na gmailu.
Jutro należy zablokować akcje na rachunku także dziś kończy się czas...