Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -12,76%

Zapraszam do dyskusji

Zgłoś do moderatora
Póki co to kurs nawet nie wrócił na ostatnie 21-22 grosze. To po pierwsze po drugie zobaczcie jak jesteście testowani. Tylko ledwie urośnie i już wszyscy piszą na forum od razu wiadomo ile osób jest zapakowanych i cierpi :) po trzecie teraz do prowadzącego postaraj się albo teraz albo nie męcz ludzi przez dwa lata ja akurat spokojnie poczekam. A czemu teraz albo dopiero za dwa lata? Bo to ostatni dzwonek na giełdzie żeby wepchnąć te akcje jakiemuś chętnemu…. jeszcze chwila i pieniądz zrobi się „drogi” ale to pewnie wiesz. Mam tez nadzieję ze jesteś przygotowany na wydatek dodatkowych 150k na niedobitki które będą chciały oddać swoje akcje jak tylko kurs podrośnie do 24-26 groszy. Powodzenia będę obserwował i oczywiście kibicuję żebyśmy odlecieli na te 2zl :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -7,32% 0,17 2021-10-22 16:11:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.