Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: -9,69%

Zapowiedź debiutu MADMIND STUDIO S.A.

Zgłoś do moderatora
Podmiot zależny od Autoryzowanego Doradcy, spółka Carpathia Capital ASI S.A., jest w posiadaniu 1.071.250 akcji, które po zarejestrowaniu scalenia akcji przez KRS będą stanowić 214.250 akcji Emitenta, stanowiących 1,79% wszystkich akcji oraz uprawniających do 1,79% głosów na WZA. - cytat z dokumentu informacyjnego

2,05 zł - średnia ważona z cen sprzedaży akcji w okresie ostatnich 12 miesięcy, tj. 2,05 zł za akcję.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -0,34% 5,78 2021-10-15 14:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.