Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,27%

Zapowiedź Chop Shop Simulator ;)

Zgłoś do moderatora
To niczym T-BULL, gdzie zarząd prowadzi zainwestowany kapitał gracza do „dziupli” gdzie przyrzeczone zyski w niewyjaśnionych okolicznościach zamieniają się w straty.

Rozgrywka umożliwi graczom wyzerowanie zainwestowanego kapitału.

Ważnym aspektem rozgrywki będzie kwestia opłacalności rozbiórki lub przeróbki zysku na stratę.

- a teraz najlepsze:

"Zarząd T-Bull S.A. planuje wydanie gry w 2021 roku."

... no i zagrało +14,79% (!)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 24,00 2021-09-17 15:34:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.