Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: 3,75%

Zamiana obligacji na akcje

Zgłoś do moderatora
Panowie - proszę o radę bez wyśmiewania. Mam z Berga propozycję zamiany obligacji zabezpieczonych na hipotekach na akcje Netsu i Farm Fotowoltaniki (oczywiście kwestią osobną jest wiarygodność tej hipoteki, ale nie o to chodzi). Akcje po cenie "promocyjnej" dla inwestorów. Debiut przekładany, ale w tym roku na pewno dojdzie do skutku. Czy warto w to wchodzić? Czy lepiej czekać na efekt sanacji i dochodzić roszczeń z obligów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BERGHOLDI 1,63% 0,50 2023-02-06 15:19:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.