i innych z władz to jak dla mnie potwierdzenie, że traktuje się spółkę "na wesoło"... Czy znacie przypadki na GPW, kiedy prezes spółki kupuje akcje za kilkaset złotych? Dajcie znać!
Szanowny pan prezes może zapomniał, że dla akcjonariuszy ZNACZENIA mają podpisane i FAKTYCZNIE realizowane umowy sprzedaży. Za redukcję kosztów działalności spółki PLUS, za pozostałe działania, a może ich brak, MINUS, wielki MINUS.
Szkoda, bo przecież kiedyś kibicowałem tej spółce. Zresztą mówiłem o jej spekulacyjnym zakupie przy ok. 20 gr, a POMPKA pozwoliła na realizację MEGA solidnych zysków. Ale teraz.... No cóż, życzę powodzenia!
MIŁEGO!