Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,32 zł , zmiana od tamtej pory: 144,64%

Zakupy akcji przez zarząd w okresie zamkniętym

Zgłoś do moderatora
Może mi ktoś wytłumaczyć czy okresy zamknięte dla informacji poufnej już nie obowiązują członków zarządu?
Od 26.09 do 08.11 była opóźniona informacja poufna dot. transakcji zakupu udziałów w spółce A&K HURT-MARKET.
Tymczasem przez cały październik członek zarządu kupuje akcje swojej firmy będąc jednocześnie w posiadaniu informacji poufnej...
Jeszcze jakiś czas temu wykorzystanie informacji poufnej w okresie zamkniętym było objęte sankcjami finansowymi... To jak jest teraz ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,88% 22,80 2020-08-05 12:03:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.