Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 59,12%
https://www.pb.pl/wirtualne-przejecia-perly-z-newconnect-999105

Poszli do TFI Copernicus zeby ich kupic za te ich mcany. Prezes Copernicusa ich wysmial i wyszedl po chwili ze spotkania. Facet przewidzial przyszlosc. Bo te mcany nic nie sa warte.

Ja np. Jutro pojde do salonu ferrari, wezme ze soba 100 pustych kartek z drukarki i powiem handlowcowi ze tym place za auto. Wedlug mnie te kartki to srodek platniczy warty ohohoho i jeszcze troche. Uda mi sie? Oni to chcieli zrobic tylko z copernicusem, mitomani
  • Zakupy Autor: ~Zloto
  • Re: Zakupy Autor: ~sas
  • Re: Zakupy Autor: ~Zloto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,67% 0,29 2022-09-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.