Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,82 zł , zmiana od tamtej pory: 4,19%

Zakupiłem mały pakiet z myślą o wysokiej dywidendzie za 2020

Zgłoś do moderatora
Postów o firmie jest tak mało że zdążyłem sprawdzić całą historię na bankierze. Z tego co wyczytałem to poza dywidendą, więcej nie ma co liczyć . Ciekawe czy znajdzie się ktoś na forum co trzyma akcje przynajmniej z 5 lat dla samej dywidendy. . Ciekawe czy za kilka miesięcy dołączę do grona zmęczonych spółką . Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 1,02% 3,98 2021-09-27 16:34:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.