Forum Forex +Dodaj wątek

zakup franków

Zgłoś do moderatora
Proszę o radę - obawiam się trzymania PLN na dłuższy czas (do końca roku) i chciałbym kupić franki. Nie wiem tylko czy czekać na korektę czy brać jak jest, bo jak coś "wybuchnie" znów to poleci na Pn zapewne.

Proszę o jakąś poradę
  • zakup franków Autor: ~niezdecydowany
  • Re: zakup franków Autor: ~JP