Ostatnia sytuacja ze Szpitalem w Warszawie pokazuję co się odwala w tym kraju.
Być może gdyby dziennikarze zajęli się tematem to coś by się w końcu zmieniło na tej giełdzie.
Ja nie mówię tylko o Fintech ale o wielu wielu dziwnych sytuacjach na giełdzie w ostatnich latach, np. Będzin czy Rafako