Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: 251,13%

Zagadka Cypru rozwiazana....

Zgłoś do moderatora
Prawdopodobnie zgodnie z zapowiedzia prezesa z 2015 r szykuje sie duzy zagranjczny inwstor.Wiem z doswiadczenia na innych jak to sie robi, czyli zaklada firme w kraju gdzie sa nizsze podatki od transakcji nastapnie sprzedaje poprzez gielde duze pakiety samemu sobie ( kupuje wlasny nowo zarejestrowany podmiot) najlepiej po jak najnizszym kursie by w kraju wykazac jak najskromniejszy zysk i przy okazji dokupic od drobnych spanikowanych pakietami jeszcze wiecej akcji . TO JEST PIERWSZA FAZA : TANI SKUP I PRZERZUTKA NASTEPNIE PO JEGO ZAKONCZENIU GDY AKCYJKI BEDA JUZ ZAPARKOWANE NASTAPI STROJENIE WITRYNY CZYLI GWALTOWNE PODBICIE KURSU NA MAKSA ABY MOZLIWIE DROGO SPRZEDAC GRUBEMU INWESTOROWI. PO FINALIZACJI TRANSAKCJI NP, NA CYPRZE PODATEK OD CALEJ TRANSAKCJI BEDZIE DUZO Niższy niz w KRAJU.PROSTE I DOCHODOWE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -3,56% 21,70 2022-05-25 10:35:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.