Forum Giełda +Dodaj wątek

Zadajcie sobie podstawowe pytanie....

Zgłoś do moderatora
dlaczego mialoby to rosnac???????????? skoro prezio , dyrektory finasowe i zarzad z wyjatkiem malzenstwa sopkow nie maja akcji....pytanie zasadnicze dlaczego nikt nie kupuje skoro spolka ma takie perspektywy i jest tania jak to o niej mowia zarzadzajacy...?

Sopki wezma kilkadziesiat tysiecy dywidendy i reszte maja gdzies...pytam sie po co mi ta dywidenda skoro spolka nie zwieksza od lat kapitalizacji? lepiej te dywidende zainwestowac - przejac cos - zwiekszyc skokowo przychody i zyski a nie tkwic latami w bezruchu - gdzie inni pozyskuja inwestorow , kapital, przejmuja inne podmioty....heh szkoda gadac na gniota nie ma rady...i na zarzad tez...behehehe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 1,43% 7,10 2020-11-27 14:13:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.