Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -51,11%

zaczynamy......

Zgłoś do moderatora
"Capital Partners I FIZ zaoferuje w publicznej sprzedaży 850 tys. walorów spółki z Krupskiego Młyna na Śląsku. Ich cena nie powinna przekroczyć 12,23 zł za sztukę.

Gekoplast, producent płyt z tworzyw sztucznych, wykorzystywanych m.in. w przemyśle opakowaniowym, chce jeszcze w tym roku przeprowadzić publiczną ofertę akcji. Inwestorzy będą mogli nabyć 850 tys. walorów serii D, czyli 15 proc. wszystkich papierów. Sprzeda je fundusz Capital Partners I FIZ, do którego należą dziś wszystkie akcje firmy"
... zaczynamy powolny odjazd, GEKO to początek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -8,33% 1,10 2023-10-02 11:29:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.