Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -30,89%

Zaczynam sie zastanawiać

Zgłoś do moderatora
Zaczynam się zastanawiać czy porozumienie zostanie podpisane.Wydłuzenie terminu już sugerowało kłopoty z porozumieniem.Mineło blisko 10 dni i żadnej informacji.Wszak 10 to termin graniczny.Nikt nie będzie czekał do ostatniego dnia.Gdyby była mozliwośc podpisania to można było to już zrobić.A wczorajsze wywalanie akcji i -7 % nie jest dobrym prognostykiem.Wszak dziś 9 dzień przed ostatecznym terminem,oczekiwalibysmy jednak informacji że już blisko lub ze są kłopoty.Wszystko chyba będzie widać z rana do 10.Kupiłem po 0,75 (całe szczęście że nie po 0,82) ale zaczynam się zastanawiać czy dobrze.Nie rozpieszcza nas spółka.Panie prezesie INFO !.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BAHOLDING 4,43% 0,52 2023-06-05 11:50:03