Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: 25,88%

Zaczynam się martwic

Zgłoś do moderatora
Już wykres nie wygląda tak dobrze jak kilka tygodni temu albo chcą nas mega wystraszyć wzbudzić niepewność i powoli dobierają do wora albo małymi pakietami ten co podbił kursy teraz wychodzi z papiera. Robi się niepewnie i to przy ważnym poziomie który dwa razy był już obroniony i bardzo prawdopodobne że trzeci raz będzie testowany. Przydałoby się jakieś pozytywne info np o kontraktach z NFZ na cały rok zawsze na początku roku to podawali teraz cisza a nie wieże że nic nie zakontraktowali. Przez pandemię powinno być więcej. Zobaczymy myślę że 2-3 tyg i się wyjaśni w którym kierunku jednak pójdzie kurs.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SWISSMED 0,00% 10,70 2021-07-30 11:53:27