Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -54,67%

zaczyna sie ofensywa informacyjna VTI !!!!dziś PB

Zgłoś do moderatora
PB dziś pisze o BRAND 24, którego 10% ma VTI, a który to idzie drogą Livechata.
poczytajcie , juz jest wyceniany na ponad 50 mln a rosnie w tempie Livchata ponad 50% rok do roku , w tym roku o 305 ponad plan ogromnie wzrostowy. Rozwija się również jako SaaS.
Pisza o tym ze w eksapnsji i rozwoju pomaga Pan Ciepły i VTI.
Inwestycja Vti w ciagu roku juz zwiekszyła wartosc 5 -krotnie a już teraz USA przynosi wiecej klientów niż polska od której zaczynali. VTI ma patent na powielanie tej ścieżki na swiecie.
dziś informacja i know how jest znacznie wiecej warte niż fabryki i srodki trwałe. Stad kosmiczne wyceny LVC i mam nadzieje niedługo VTI
Czas start...........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,38 2021-10-25 14:33:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.