Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,89 zł , zmiana od tamtej pory: -70,54%

Zacznijcie myśleć

Pierwszy pakiet akcji kupiłem w tym roku po 15 zł... Korzystając z okazji dobierałem po niższych cenach. Aktualnie mam stratę -8%
Serdecznie dziękuję, że mogłem dobrać za połowę ceny i dalsze spadki są mi na rękę. Ta spółka się rozwija i ma zasięg globalny, a w związku z tym różne narodowości będą zainteresowane spółką. Tutaj nie może być małej kapitalizacji z małą ilością akcji bo byłby burdel na notowaniach. Jak wy sobie to wyobrażacie, aby najlepiej przy 100 mln kapitalizacji wykazać tyle samo zysku ? To tak nie działa. Musi być równowaga. Nikt nikomu nie broni wywalać, ja małymi kroczkami sobie uśredniam obserwując to co się dzieje na spółce. Za nami dobra premiera czarnobyla, teraz tylko czekać na resztę ! Pozdrawiam i życzę wytrwałosći do raportu rocznego za 2021. Mam nadzieję, że w 2022 będziemy się śmiali z tych 6 zł. Sami pomyślcie, po co ktoś normalny by sypał akcjami po 8 zł, skoro można było po 30 ? Jeżeli na jednej grze wykręcone zostało 30 parę złoty, to na kilku można i 50. Wtedy można sypać. I będzie płacz ubranych. No ale kogo to obchodzi na karaibach...

Ps : Następne zakupy robię po 5,50 .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 2,53% 2,03 2022-05-25 14:38:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.