Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,40%

Zablokowane akcje do protestu!

Zgłoś do moderatora
Wszystkich, którzy zablokowali akcje na walne, chcą podjąć walkę z ceną, a jednocześnie boją się o wysokie koszty - zapraszam do kontaktu. Również posiadam pakiet akcji i chciałbym podjąć odpowiednie działania, jednocześnie dzieląc się kosztami. Piszcie pod adres:
brakzgodynacene@gmail.com
Pozdrawiam!
  • Zablokowane akcje do protestu! Autor: ~brakzgodynacene

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HOLLYWOOD -1,00% 0,99 2019-09-13 13:17:44