Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,00%

z wyników widac zysk 500 tys w 2 kwartale a mogło byc 2,1 mln zł

Zgłoś do moderatora
gdyby nie wydatek 1,6 mln zł usługi opcje o których spółka mówi byłoby 2,1 mln zł

i pamiętajmy o amortyzacja ponad 2 mln kwartalnie czyli w mojej ocenie gdyby przyjąć

około 6-8 mln zysku netto
doliczyć do tego ponad 9 mln rocznej amortyzacji mamy 15-17 mln EBITDA razy 10 daje nam to około 150-170 mln zł wyceny czyli

30 -34 zł za akcje widać że ktoś bez podnoszenia kursu zbiera akcje w okolicy 10 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WODKAN 2,73% 9,40 2020-11-23 15:26:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.