Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,52 zł , zmiana od tamtej pory: 0,14%

Z raportu za 3Q

Zgłoś do moderatora
"Miło nam poinformować, że ogłoszone kierunki rozwoju już przełożyliśmy na konkretne działania, m.in. poprzez zawiązanie dwóch spółek zależnych (deweloperskich, serwisowych), czyli Iron Bird Creations oraz Happy Little Moments. Pierwsza z nich będzie pracować nad spin-offem gry Red Wings: Aces of the Sky, Red Wings: American Aces, która zostanie wydana z trybem online multiplayer na PC i Nintendo Switch, a następnie nad stworzeniem oryginalnego IP o potencjale Ghostrunnera Spółka zawarła także list intencyjny ze spółką ARP Games sp. z o.o., zmierzający do wspólnego powołania nowego podmiotu na rynku gier komputerowych – spółki celowej, pełniącej funkcję akceleratora." 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -2,08% 3,52 2022-01-27 14:31:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.