Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -58,84%

Z ich strony o ich ecommerce - z hurtowni robią allegro

Zgłoś do moderatora
Z ich strony

Rozwiązania E-Commerce Dla Dystrybutorów I Hurtowni
Planet B2B dostarcza ekspertyzę, sprawdzone narzędzia i najnowsze technologie dla hurtowego e-handlu we wszystkich kanałach sprzedaży omnichannel. Zobacz jak Twoja firma może rozwinąć sprzedaż bezpośrednią, w marketplacach, crossborder i dropshipping.
muszą coś sprzedawać bo maja przychody i zyski z kadym kwartalem wiecej
co sądzicie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETB2B -4,88% 0,08 2022-05-23 14:15:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.