Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -5,95%

Z Digitree Group odchodzi dyrektor marketingu

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Judyta Mojżesz-Zimonczyk po ponad 9 latach pracy żegna się z Digitree Group. Zamierza zbierać środki na budowę siedziby dla szkoły prowadzonej przez Stowarzyszenie Oświatowe Rodzice-Dzieciom w Rybniku.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/digitree-group-odchodzi-dyrektor-marketing-judyta-mojzesz-zimonczyk 
  • Z Digitree Group odchodzi dyrektor marketingu Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 2,60% 7,90 2021-11-30 13:31:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.