Forum Giełda +Dodaj wątek

Z ciekawszych analiz

Zgłoś do moderatora
Interesująco przedstawia się wykres Galvo spółki w ostatnim czasie nieco zapomnianej a mającej spory potencjał rozwojowy .Oddana ma być nowa linia do galvanizacji a spółka nie posiada praktycznie zadłużenia.Ciekawostką jest fakt że w debiucie akcje oferowano z redukcją po 4 złote a teraz można podebrać po 80 gr.Jest to w chwili obecnej jedna z najbardziej bezpiecznych inwestycji na rynku NC (zdołowany kurs oraz samowystarczalność finansowa spółki-brak potrzeb pożyczkowych). To oczywiście moja osobista ocena a każdy jednak musi sam dokonać własnej oceny sytuacji fundamentalnej i technicznej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 5,80 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.