Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -36,54%

Yacht Mechanic Simulator i inne premiery

Zgłoś do moderatora
Jest szansa, że marazm na Image Power wkrótce się skończy. 28 lipca odbędzie się premiera ich piewszej poważniejszej gry (Dieselpunk Wars nie liczę). Zarząd zapowiedział jakąś specjalną formę działań marketingowych z tej okazji - czekamy czy rzeczywiście coś z tego będzie, bo narazie o grze w mediach raczej cisza. Sam tytuł powinien się w miarę szybko zwrócić - z tego co mówił prezes, budżet gry to niecałe 0,5 mln zł, więc wystarczy do tego kilkanaście tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Dzień wcześniej premierę ma Fire Commander, który może stanowić ciekawy punkt odniesienia dla Yacht Mechanica (gry mają podobne zasięgi jak chodzi o followersów i wishlistę).

Z zapowiedzi zarządu wynika, że YMS to dopiero preludium. Z tego co widzę, w harmonogramie na najbliższe pół roku mają zaplanowane aż pięć gier. Patrząć, że na większości już trwają lub zaraz rozpoczną się playtesty jest spora szansa, że uda się tego terminarza dotrzymać. W okolicach marca przyszłego roku Image Power może mieć więc na koncie aż sześć wydanych gier i jeden mocny tytuł w produkcji (Haunted House Renovator). Pozostaje jedynie trzymać kciuki, żeby z tej listy co najmniej jedna gra "chwyciła". Jeśli się uda - zainteresowanie spółką wzrośnie, a kurs może znaleźć się o wiele wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMAGEPWR 4,43% 16,50 2023-05-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.