Cześć, nurtuje mnie, dlaczego podczas zakładania konta w xtb, jest obligo konieczność zaakceptowania checkboxa, "Oferta zawarcia Umowy abonenckiej", Chyba ostatni na liście zgód. Treść jest dziwna, niejasno opisana, niby dotyczy kontraktów CFD, ale zatrzymałem się przy niej na chwilę, bo nie wiem na co wyrażam zgodę. Mieliście też tu w tym punkcie wątpliwości, przy zakładaniu konta?