Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,34 zł , zmiana od tamtej pory: 164,88%

XTB King buduje masę

Zgłoś do moderatora
Powoli spółka dostrzegana.
Kto nie ma, to kupić i zakopać.

Widać po wynikach, co spółka i Zarząd sobą reprezentuje.

Problem jest tylko jeden, czym więcej ludzi wcześniej dostrzeże spółkę, tym mniejsza możliwość dokupienia po aktualnych, niskich cenach.
  • XTB King buduje masę Autor: ~Kaczan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00