Moje dzisiejsze pytanie do XTB:
"Witam :)
Czy mają już Państwo jakieś informacje odnosnie pierwszej transzy dywidendy z Develii która miała być wypłacona w zeszły piątek. Z tego co wiem inne domy maklerskie wypłaciły pierwszą ratę dywidendy w piątek. Z góry dziękuję za informację."
Odpowiedż od XTB:
"Dzien Dobry
Całą dywidende (z zaliczką) wypłacamy dopiero we wrześniu, takie info dostaliśmy wcześniej od brokera."