Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 83,67%
Xiaomi wyprzedza Apple w sprzedazy smartfonów. Mało kto zwraca na to uwagę, w wynikach Eurotelu tego jeszcze prawie nie widać, ale Eurotel jest dystrybutorem produktów Xiaomi w Polsce (przez spółke Viamind). Myśle ze w Polsce Xiaomi ma porównywalny lub wiekszy potencjał niz produkty Appla - Xiami pozycjonuje się na dużo bardziej dostępnej półce cenowej, co ma znaczenie dla społeczeństw z niższymi zarobkami. Mysle ze tu jest bardzo duży potencjał, zarząd powinien odważnie inwestować w nowe lokalizacje pomimo trudnego momentu w retailu.

https://www.pb.pl/apple-zlecialo-z-podium-1102082
  • Xiaomi Autor: ~Obserwator
  • Re: Xiaomi Autor: ~Inwestor_dywidendowy
  • Re: Xiaomi Autor: ~jahmac450
  • Re: Xiaomi Autor: ~Obserwator
  • Re: Xiaomi Autor: ~Emitent
  • Re: Xiaomi Autor: ~Inwestor_dywidendowy
  • Re: Xiaomi Autor: ~Kamil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 0,90% 45,00 2021-04-23 13:19:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.