Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,06 zł , zmiana od tamtej pory: -30,94%

X przykazań forumowego trolla naganiacza.

Zgłoś do moderatora
Do nauki - jak pacierz. Jest szansa, że uchroni przed wtopą na tym giełdowym balonie.

1. Delisting - udawaj, że nie wiesz co znaczy.

2. C/Wk - oczywiście najlepsze na GPW.

3. 340 mln długu? Samo się przecież spłaci.

4. 21 mln akcji free float? To naprawdę tak niewiele.

5. Kompletne fiasko w Elblągu. Przecież ESPI i tak nikt nie czyta.

6. Spamuj nocami - jest mniej moderatorów.

7. Pisz o Popowicach - niedługo odkryją tam kopalnię diamentów.

8. Strata za 2023 ? Nie liczy się bo to dawno temu.

9. Wielomilionowa coroczna dywidenda jest dla zarządu, nie dla nas drobnych. Po co nam ?

10. Nowa emisja akcji - to przecież wprost niewyobrażalne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -2,67% 4,18 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.