Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: 7,80%
Piękne wzrosty wam zapisali koledzy Karolem z Pcimia cha cha tego się nikt nie tknie nigdy wszyscy wiedzą czym to pachnie niedługo będziecie rozmieniać 5 zyla gratulacje dla zapakowanych po korek a przyznam że też miałem takie głupie przemyślenia czy nie kupić za 50 kilo ale jednak nie i dzisiaj byłbym około 20 kilo w też plecki
  • Wzrosty Autor: ~Gość
  • Re: Wzrosty Autor: ~Pszczelasz
  • Re: Wzrosty Autor: ~NoTak
  • Re: Wzrosty Autor: ~Wielki_Wódz_Halfoat
  • Re: Wzrosty Autor: ~Wielki_Wódz_Halfoat
  • Re: Wzrosty Autor: ~Pszczelasz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -2,15% 6,36 2023-12-08 16:35:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.