Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,95 zł , zmiana od tamtej pory: 14,62%

wzrost przychodów o 50%

Zgłoś do moderatora
no ładnie nakręcili tym makaronem .
Ciekawe jak rynek zareaguje No i jeszcze dywidenda w tych czasach . Nie dość że wszystkie wskaźniki poprawili , dają dywidendę to zapowiadają renegocjacje umów z odbiorcami i poprawę zysku netto do 25% . Jest taka druga spółka ( oprócz redów oczywiście gdyż to oni są najlepsi) my jestśmy na 2 miejscu
  • wzrost przychodów o 50% Autor: ~najlepsze_makarony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKARONPL -2,85% 6,82 2021-10-21 10:57:45