Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -5,98%
Witam,
jak skomentujecie WZA , 200 tys. akcji do wysypania gdy cena osiągnie 6 zł , Prezes będzie sypał , czy raczej jest to za mała ilość aby połasił się od razu ? i będzie trzymał bo wie , że firma będzie się fajnie rozwijała ?

ma ktoś linki do tych pobrań jeśli chodzi o bike tracker ?

Pozdrawiam.
  • WZA Autor: ~EXA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 5,50 2021-02-25 14:56:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.