Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,90 zł , zmiana od tamtej pory: -40,55%

Wywiad dla Comparic

Zgłoś do moderatora
Według zapewnień "Prezesa" Space symulator miał ujrzeć światło dzienne grudzień-styczeń a mamy już luty . Tymczasem został zaprezentowany kolejny projekt który wygląda jak klon poprzednich nie podoba mi się to jak lekko rzucają słowa na wiatr i zastanawiam się jakim cudem podpisali jaką kolwiek umowę . Tej spółce brakuje wiarygodności i z tąd właśnie mamy tak niską wycenę ale biorąc pod uwagę jakie mają podejście do inwestorów wcale mnie to nie dziwi
  • Wywiad dla Comparic Autor: ~Figo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TBULL -2,20% 19,56 2021-10-27 11:53:57