To bankrut jest, PiS i CPK qydrenuja spółkę z kasy!!! Zero inwestycji, zero pieniędzy z KPO, zero robót w Polsce 8 na Ukrainie, same straty będzie przynosił,.olbrzymią kapitalizacja i wskaźniki mega kosmiczne, spółka mega przewartościowania, wraca na 5 zł!!! Kto ostatni sprzeda ten trąba.