Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,12 zł , zmiana od tamtej pory: 145,82%

wytrwałość popłaca

Zgłoś do moderatora
W zasadzie zapasy i należności niemal w całości mogą pokryć zobowiązania krótko- i długoterminowe. Wzrost zapasów wiąże się z zadziwiającą aprecjacją hrywny ( ktoś wie, dlaczego tak się umacnia? ) . Pewnie grają na jej osłabienie.
Swoją drogą mogliby wygenerować trochę gotówki, bo przykro patrzeć na ujemny cash flow 4 rok z rzędu.
Czwarty kwartał bywa tradycyjnie najlepszy. Ostatni raport roczny publikowali 21 marca, czyli na info o dywidendzie czekamy do wiosny. Miłego zimowania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 0,86% 47,00 2021-05-14 16:01:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.