Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,27 zł , zmiana od tamtej pory: 157,25%

Re: I po wynikach

Zgłoś do moderatora
Czy wyniki bez szału. Znów 400k Euro więcej na wyniku r/r. Więc nie rozumiem tego zniechęcenia. A tak jak kolega napisał. Czekaj na zapowiedź walnego. Wtedy wszystko się wyjaśni z dywidendą. I od tego będzie tak naprawdę zależał kurs. No chyba, że dadzą 20gr. A tak poważnie. Sprawdźcie sobie pozycję retained earnings ( 32 mln Euro) Tylko w ostatnich latach reinwestowali zysków. A wartość spółki to 30mln ale PLN> A zyski są w majątku 57mln EURO w aktywach. Znów majątek urósł o 15mln Euro r/r. A ktoś pisze o wynikach, że słabe. Spadły transletion reserve i wzrosły pożyczki. Zeby nie było, że tylko dobre rzeczy widzę. Ale w każdej spółce są pożyczki. Tylko, że tutaj pożyczki są na poziomie 2.5 krotności zysków rocznych (doliczyłem 4 kwartał)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 0,86% 47,00 2021-05-14 16:01:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.