Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -7,06%

Wysokie tempo wzrostu przychodów Digitree Group i plany na rewolucję...

Zgłoś do moderatora
Wysokie tempo wzrostu przychodów Digitree Group i plany na rewolucję w e-commerce

Cytat:"Technologiczna Grupa Kapitałowa Digitree Group zakończyła pierwsze półrocze z zyskiem i wysokim wzrostem przychodów, sięgającym 27 proc. Działalność Grupy w najbliższych miesiącach skupi się na poprawie doświadczeń klientów e-commerce za sprawą nowych rozwiązań AI, które realizowane będą m.in. przy wsparciu finansowym z NCBR. Grupa z początkiem roku otworzyła się też na działania z zakresu koordynowania obecności partnerów biznesowych na zagranicznych platformach sprzedażowych - projekt właśnie rozwinął skrzydła."

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wysokie-tempo-wzrostu-przychodow-digitree-group-i-plany-na-rewolucje-w-e-commerce 
  • Wysokie tempo wzrostu przychodów Digitree Group i plany na rewolucję... Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 2,60% 7,90 2021-11-30 13:31:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.