Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Wysłane pytania do Wcześniaka z discorda lim

Zgłoś do moderatora
co sądzicie? dobre pytania czy chu...we?
tutaj odbywają się gorące dyskusje na temat movie games
https://discord.gg/vuHcytes 
 
1.    Podczas naszego wywiadu powiedział Pan, że przeprowadzana emisja i pozyskanie kapitału na poziomie 1-1,5 mln będzie wystarczająca do spokojnego i komfortowego wykonania zamierzonych celów i ukończenia bieżących projektów, które są rozpoczęte. Z opublikowanego  memorandum wynika, że musicie państwo pozyskać 3 308 786,55 złotych aby zrealizować trwające projekty. Różnica jest dość znaczna a zakładając, że spodziewacie się Państwo w najbliższym czasie przychodów ze sprzedaży gry, różnica jest zupełnie niezrozumiała. Skąd się wzięły tak duże rozbieżności w tak krótkim czasie?
2.    Zgodnie z informacjami, które Pan przekazał nam podczas rozmowy oraz informacji mailowych od Pana mieliście Państwo rozważyć i sprawdzić możliwości wycofania się przeprowadzanej obecnie emisji. Przyznam szczerze, że akcjonariusze mniejszościowi nadal liczą, że emisja nie dojdzie do skutku. Proszę o ostateczną ocenę sytuacji i ostateczną decyzję jaką Państwo podjęli w tej sprawie.
[16:05]
3.   Bardzo proszę o doprecyzowanie odpowiedzi do pytania z czatu discord związanego z opublikowanym raportem 2q2022. Zgodnie z Pana deklaracją podczas rozmowy oczekiwał Pan na precyzyjną odpowiedź z biura rachunkowego, która nie dotarła do do Pana do czasu rozpoczęcia czatu. Zadeklarował Pan również, przesłanie mailem dokładnych informacji i zestawień związanych z pytaniem z czatu do końca tygodnia. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy wyjaśnienia: 
„Prosimy o skomentowanie sytuacji finansowej spółki TGS po opublikowaniu raportu kwartalnego za II kwartał 2022. Prosimy o skomentowanie tych pozycji bilansu, gdyż niepokoi nas znaczny ich wzrost:
a.    Z czego wynika bardzo wysoka strata w drugim kwartale w wysokości -840 966 zł
b.    Co jest zaksięgowane w amortyzacji na bardzo dużą kwotę 775 155,11 zł
c.    Co to jest „zmiana stanu produktów” zaksięgowane jako przychód w kwocie 225 952 zł.
d.    Proszę o wyjaśnienie znacznego wzrostu kosztów bieżących spółki w szczególności:
i.     „usługi obce” w kwocie 233 742,82 zł
ii.    Wynagrodzenia 38 546,57 zł + 5 728,61 zł
iii.    Koszty finansowe 9 253,03 zł”
4.    Wspominał Pan o chęci przeprowadzenia resplitu akcji TGS. Bardzo proszę o konkretną informację kiedy i na jakich zasadach zostanie przeprowadzony?
5.    Proszę o doprecyzowanie kwasji inwestora o którym wspominał Pan biorącego udział w produkcji Prison King. Jego udział w zyskach z gry, z uzyskanych od Pana informacji jest na poziomie 45%. Z memorandum wynika, że z pozyskanych środków z emisji na ten tytuł chcecie Państwo przeznaczyć 590 000zł, nie ma informacji o dodatkowych środkach potrzebnych do realizacji tego projektu poza pozyskanymi z emisji. Proszę o precyzyjną informację o finansowaniu i kosztach i podziale zysku z tego projektu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PIXELCROW 0,00% 0,12 2023-02-03 15:10:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.